Loading...

جشنواره صنعت چاپ بازتاب بین‌المللی دارد

سعید بهنام‌جو عضو شورای سیاست‌گذاری پانزدهمین جشنواره صنعت چاپ گفت: منتخبان جشنواره صنعت چاپ در دنیا دیده می‌شوند، بنابراین داوری‌ها باید با مطالعه و دقت بیشتری صورت بگیرد.

جشنواره صنعت چاپ بازتاب بین‌المللی دارد

به گزارش اخبار چاپ، سعید بهنام‌جو با اشاره به اهمیت این جشنواره گفت: این جشنواره در وب‌سایت‌های خارجی مطرح است و برندگان آن به عنوان شاخص از صنعت چاپ ایران به دنیا معرفی می‌شوند. این امر باعث می‌شود تا داوری‌های چنین جشنواره‌ای از اهمیتی دوچندان برخوردار باشد.

وی افزود: آثاری که در مسابقه جشنواره صنعت چاپ شرکت می‌کنند، برای انتخاب شدن باید دارای بالاترین و بیشترین امتیاز باشند. همین امر سبب می‌شود که سطح داوری این مسابقات با استانداردهای جهانی سنجیده شود.

عضو شورای سیاست‌گذاری پانزدهمین جشنواره صنعت چاپ با اشاره به این‌که کارشناسان می‌توانند از طریق وب‌سایت این جشنواره به عنوان داور ثبت نام کنند، گفت: امیدوارم امسال داوری‌ها در هر بخش تخصصی‌تر شود و از افراد متخصص شامل افراد با تجربه و آکادمیک در کنار هم استفاده شود تا دقت و ظرافت کار بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

بهنام‌جو در پایان سخنانش افزود: بازتاب جهانی جشنواره صنعت چاپ از مسائل مهم است چرا که به بهبود وضعیت صنعت چاپ و افزایش سفارش حتی به صورت منطقه‌ای و بین‌المللی کمک می‌کند، از همین روی باید با مطالعه بیشتری آثار را محک زد.

بر اساس این گزارش، پانزدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و اهالی صنعت چاپ روز سه‌شنبه 24 شهریور ماه در تهران برگزار می‌شود.


ارسال نظر

نام
ایمیل ضروری
وب سایت / وبلاگ
پیغام ضروری
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
کد مقابل را وارد کنید ضروری
اگر کد خوانا نیست اینجا را کلیک کنید